Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ZANIK DZWIĘKU SYGNALIZUJĄCEGO NIE WYŁACZENIE ŚWIATEŁ.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ZANIK DZWIĘKU SYGNALIZUJĄCEGO NIE WYŁACZENIE ŚWIATEŁ.

    Hmmm ja podobny objaw widziałem jak pompki siadały. Ale żeby przy 18000 :/
    Piotrek

  • #2
    ZANIK DZWIĘKU SYGNALIZUJĄCEGO NIE WYŁACZENIE ŚWIATEŁ.

    Witam mam problem z dzwiękiem który sygnalizował nie wyłaczenie świateł (poprostu zamilkł) co skutkuje oczywiśćie tym że często zostawiam skodzianę na światłach.Miał ktoś taki problem ?

    [ Dodano: Wto 08 Wrz, 09 19:59 ]
    Mam jeszcze jeden problem mianowicie:nie działają mi diody od podświetlania pokrętłeł od nawiewu(ciemno jak w d....
    CHUDY

    Komentarz


    • #3
      1. Prawdopodobnie mikrostyk w zamku drzwi padł.
      2. Przepaliła się żarówka. Musisz mocno chwycić za pokrętło od prędkości i pociągnąć. Pod nim masz właśnie żarówkę.
      obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
      wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

      Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

      Komentarz


      • #4
        arunia, mikrostyk kupisz na allegro za parę złotych, jak go wymienić, to poszukaj w dziale z poradnikami, tam jest to szczegółowo opisane ze zdjęciami.
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez mamaj12
          1. Prawdopodobnie mikrostyk w zamku drzwi padł.
          2. Przepaliła się żarówka. Musisz mocno chwycić za pokrętło od prędkości i pociągnąć. Pod nim masz właśnie żarówkę.
          ad1. Uszkodził się głośnik w liczniku (czy wydaje inne dźwieki?)
          DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
          www.chiptuning.katowice.pl
          DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

          Komentarz


          • #6
            NIe wydaje żadnych dzwięków-poprosttu zdechł
            CHUDY

            Komentarz


            • #7
              który najlepiej kupić na allegro; Mikroprzełącznik? czy Mikroprzełacznik dźwignia? czy Mikrowłacznik? rozumiem, ze ten ostatni?
              ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
              Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

              Komentarz


              • #8
                mozgi, np coś takiego Link .Ale może się wypowiedzą Ci co to wymieniali.
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez arunia
                  NIe wydaje żadnych dzwięków-poprosttu zdechł
                  Podobny problem miałem w fabce.
                  ASO oświadczyło że padł głośniczek wmontowany w zegary i trzeba ... wstawić nowe zegary (1200 zł). :shock:
                  Wymiana głońniczka u znajomego elektromechanika kosztowała 100.

                  Pozdrawiam,

                  Komentarz


                  • #10
                    Re: ZANIK DZWIĘKU SYGNALIZUJĄCEGO NIE WYŁACZENIE ŚWIATEŁ.

                    Zamieszczone przez arunia
                    Witam mam problem z dzwiękiem który sygnalizował nie wyłaczenie świateł (poprostu zamilkł) co skutkuje oczywiśćie tym że często zostawiam skodzianę na światłach.Miał ktoś taki problem ?
                    Tak jak pisał mamaj12 pewnie to mikrostyk w zamku drzwi padł. Jeżeli poza brakiem sygnału inf. o nie wyłączonych światłach nie pali Ci się światełko w dzwiach (jeśli je masz) i dioda w drzwiach nie miga po zamknięciu centrala to na 100% mikrostyk

                    Komentarz


                    • #11
                      arunia, a czy włącza Ci się oświetlenie wnętrza auta po otwarciu drzwi?
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • #12
                        AdamB mikrostyk kupiłem z tego linku co mi podałes ale jak go teraz wymienić, nigdzie nie mogę znaleźć informacji
                        ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                        Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                        Komentarz


                        • #13
                          mozgi, tu masz co i jak Forum - Octavia Club Polska
                          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                          Komentarz


                          • #14
                            dzięki wielkie, łatwe to nie jest wiec, musze sie dobrze zastanowić czy dla sygnału od świateł poświęcać pół dnia i troche nerwów
                            ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                            Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                            Komentarz


                            • #15
                              mozgi, kolega z pracy w golfie IV ostatnio go zmieniał wg naszej OCP instrukcji i stwierdził że to jest proste.
                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X